Kateqoriyasız

„Maccabi Haifa“ žaidėjai anksti švenčia savo įvarčius – „Israel Sports“.

Hapoel Beersheba Tel Avivo „Maccabi“ pirmadienio vakarą Izraelio „Premier“ lygoje „Turner“ stadione svečiuose 1:0 šokiravo, kai Antonio Seferis įmetė 80-ąją baudos minutę ir pietų raudoniesiems skyrė tris taškus.

Po pirmojo kėlinio be įvarčių energija kaupėsi žaidimui toliau. Vėlgi, prieštaringai vertinamas nuošalės skambutis privertė teisėją Igalą Fridą skirti baudą, o Seferis ramiai įmušė kamuolį į savo tinklą, kad Beersheba laimėjo.

Svetainių agregavimas

„Turėjome keletą keistų ir baisių dienų“, – sakė „Beerheba“ vyriausiasis treneris Elianivas Barda.

Saytların yığılması Saytlarin yigilmasi

„Vaikai visą naktį nemiegojo, tad treniruotis teko nuo ryto iki vakaro. Turėjome šiek tiek pakeisti savo komandą ir jie veikė, bet dar turime daug ką tobulėti. Turėjome progų, bet antrajame kėlinyje šiek tiek atsilikome, todėl nepakankamai kontroliavome žaidimą, turime dėl to dirbti“.

Beeršeba Jis nenusipelnė laimėti“, – sakė Tel Avivo „Maccabi“ vyriausiasis treneris Robbie Keane’as. „Tai buvo visiška nesėkmė. Geras dalykas futbole yra tai, kad laukia kitos rungtynės ir turime mąstyti griežčiau ir greičiau. Vaikai nebuvo tokio lygio, kaip turėjo būti, bet mes taip pat neturėjome pralaimėti šio žaidimo.

„Beeršeba nenusipelnė laimėti“

Pirmosiose Čempionų lygos atkrintamosiose rungtynėse Sammy Ofer stadione MACCABI HAIFA sužaidė lygiosiomis su Young Boys be įvarčių. Lygiosios dabar vyks į Šveicariją, kur žaliųjų komanda kitą savaitę tikisi iškovoti pergalę ir patekti į prestižinio konkurso f (kreditas: Maccabi Haifa/Courtesy) etapą.

Karmelio kalne „Maccabi Haifa“ 1:0 įveikė Bnei Sakhniną, o Deano Davido pirmosios minutės įvartis išlaikė žaliuosius žaidime, suteikdamas jiems taškų ir išlaikydamas kovos dėl titulo.

„Mes taip pat labai gerai pradėjome praėjusią savaitę prieš Tel Avivo „Maccabi“ Bloomfield stadione ir staiga žengėme žingsnį atgal“, – sakė Haifos treneris Messay Diego. „Kai leisiu Sahne grįžti į žaidimą, turiu patikrinti, kas iš tikrųjų vyksta.

„Buvo daug rungtynių, kuriose žaidėme gerai ir pralaimėjome, bet nors žaidėme ne taip gerai, džiaugiausi pergale.

„Yra nusivylimo jausmai“, – sakė Sachnino suolo vadovas Slobodanas Drapičas. „Turėjome daug progų, bet taškų pelnyti nepavyko. Manau, kad žaidėme geriau nei Haifos „Maccabi“ ir nusipelnėme bent taško. Tikiuosi, kad ateityje galėsime žaisti gerai.”

Kitur „Hapoel Hadera“ Teddy stadione 1:0 pribloškė Jeruzalės „Beitar“. Jamesas Adeniyi įmušė įvartį prieš pat pertrauką, padėdamas savo komandai iškovoti pergalę.

„Žinojau, kad tai bus labai sunkios rungtynės ir laukiau, kas nutiks aikštėje“, – sakė „Beitar“ vyriausiasis treneris Barakas Itzhaki. „Negalime nuleisti galvos tik dėl vieno žaidimo ir padarysime tai, kas reikalinga. Tikimės, kad kitose rungtynėse pasirodysime geriau“.

„Tai mieliausi tritaškiai pasaulyje“, – sakė Haderos treneris Haimas Silvasas. „Atvykome žaisti bene sunkiausiame stadione šalyje ir žinojau, kad turime įmušti įvartį.

Po to tai buvo mūšis, nes visi norime būti tikri, kad kitą sezoną žaisime aukščiausioje lygoje ir išvengsime iškritimo. Didžiuojuosi vaikinais ir esu labai patenkintas pastangomis bei pasirodymu“.

Tuo tarpu Tel Avivo „Hapoel“ ir „Hapoel Petah Tikva“ „Bloomfield“ stadione pasidalijo taškus 1:1. Pirmajame kėlinyje be įvarčių žaidęs Ranas Binyaminas 46-ąją minutę išvedė „raudonuosius“ 1:0. Tačiau Avi Rikanas įmušė giliai per antrąjį kėlinį ir pelnė svečių komandai tašką.

„Palikti tikslą taip vėlai? Kas gali būti blogiau“, – sakė Tel Avivo „Hapoel“ vyriausiasis treneris Yossi Abukasis. „Mes prastai prasižengėme, o Rika turėjo puikią progą įmušti įvartį ir ja pasinaudojo. Tai buvo vienintelė jų galimybė įmušti įvartį per visas rungtynes. Turėjome šešias ar septynias progas ir mums nepavyko“.

„Tos lygiosios mus išlaikė gyvus“, – sakė Petah Tikva treneris Benny Lamas. Norime padaryti viską, ką galime, kad išvengtume iškritimo. Darysime viską, kad išliktume aukščiausioje lygoje ir kovotume iki galo. Tai buvo viskas, ką bandžiau suteikti žaidėjams“.

Be to, Jeruzalės „Hapoel“ 2:0 nugalėjo „Maccabi Petah Tikva“, o sostinės „Reds“ pelnė porą vėlyvų įvarčių ir užsitikrino pergalę. Po pirmojo kėlinio be įvarčių Matanas Hozezas 79-ąją minutę pataikė į vartus, o Jelle Duin pridėjo draudimo žymeklį, kad užbaigtų pergalę mažiau nei po 10 minučių.

„Tai buvo sunkios rungtynės“, – sakė Jeruzalės vyriausiasis treneris Zivas Arie. „Maccabi Petah Tikva“ yra gera aukšto spaudimo komanda, turinti didelį tankį. Rungtynes ​​pradėjome gerai, turėjome keletą gerų progų, bet vėliau pradėjome prarasti kamuolį.

„Skirtumas tarp dabar ir sezono pradžios yra tas, kad būtume praleidę įvartį ir pralaimėję žaidimą, bet subrendome ir pelnėme įvartį šiose rungtynėse ir laimėjome.

„Mums tai tikrai apsunkina“, – nusivylęs Petah Tikvos suolo lyderis Ronas Kozukas. Antrajame kėlinyje susikūrėme progas įmušti, jos nepavyko, tačiau baudinys pakeitė žaidimo spalvą. Turime nustoti mušti įvarčius kiekvienose varžybose“.

„Hapoel Haifa“ rezultatu 2:0 nugalėjo „Maccabi Bnei Reineh“. Carmel anksti susitarė su raudonaisiais įmušdamas du įvarčius per pirmąjį kėlinį, pelnydamas taškus ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį šeimininkų įvartį 16-ąją minutę pelnė Fernandas Mayembo, o po ketvirčio valandos Mohamedas Kamara iš arti padvigubino pranašumą ir patvirtino pergalę.

„Ačiū žaidėjams ir sirgaliams, kurie ir toliau kuria šį puikų sezoną“, – sakė Haifos treneris Roni Levy. Tikiu, kad galime užimti trečią vietą (tai būtų ypač malonu, nes tai klubo 100-ieji metai). Bnei Reineh nusipelno garbės, nes tai labai kieta komanda, bet sveikinu savo vaikinus su pergale.

„Gerai pradėjome žaidimą, kol neįmetėme pirmojo įvarčio“, – sakė vyriausioji Bnei Reineh trenerė Sharon Mimer. „Tačiau šis smūgis suteikė jiems pasitikėjimo ir žaidimas sprendėsi pirmajame kėlinyje. Sugrįžti buvo labai sunku.

Tai nebuvo vienas geriausių mūsų žaidimų ir taip gali nutikti. Žaidžiame gerai ir darysime nedidelius pakeitimus“.

„Ashdod SC“ ir „Maccabi Netanya“ su uostamiesčiu sužaidė lygiosiomis be įvarčių, abi komandos pasidalino taškus. „Puiku vėl būti treneriu mūsų lygoje, man to pasiilgau“, – sakė naujasis „Netanya“ vyriausiasis treneris Marko Balbulas.

„Pirmajame kėlinyje nežaidėme gerai ir leidome Ashdo kontroliuoti žaidimo tempą, tačiau jie nesukūrė daug progų įmušti. „Mums labai pasisekė, bet aš vis dar mokausi, būdama čia tik pusantros savaitės.

„Mes vis dar kontroliuojame savo likimą, o tai yra gerai“, – sakė Ashdodo treneris Eli Levy. „Pirmą kėlinį pradėjome gerai, bet tai buvo šunų kova. Neturėjome pakankamai progų, o antrajame kėlinyje tempas kiek krito. Jaučiau, kad abi komandos labiau bijojo praleisti įvartį nei įmušti. Apskritai rezultatas atspindi žaidimą“.