Kateqoriyasız

„Maccabi“ susitiks su „Baskonia“ „Play In – Israel Sports“.

Tel Avivo „Maccabi“ baigia pasiruošimą prieš „Baskonia“ namuose Belgrade 7 ir 8 Eurolygos rungtynes ​​„Stark“ arenoje antradienio vakarą, geltonai mėlyniesiems baigus reguliarųjį sezoną. Pergalė 92:86 prieš Milano ir rezultatu 20:14.

„Baskonia“ yra aštuntoje vietoje po susitikimo su Bolonija, kuri antrose „Play In“ rungtynėse žais su „Anadolu EFES“. Jei „Maccabi“ įveiks „Baskonia“, ji oficialiai užims septintąją vietą ir žais geriausio iš 5 ketvirtfinalio serijoje su „Panathinaikos“, kuri reguliarųjį sezoną baigė antroje vietoje.

Svetainių agregavimas

Tačiau jei geltonai mėlynieji nusileis „Baskonia“, „Anadolu“ turės paskutinę galimybę patekti į posezonį, kai įveiks EFES ir Bolonijos žaidimo 9 prieš 10 nugalėtoją. bus nustatytas penktadienį.

Saytların yığılması Saytlarin yigilmasi

„Maccabi“ šį sezoną su „Baskonia“ pasidalijo dvejas rungtynes ​​– Belgrade 89:81 ir Ispanijoje 92:82 pralaimėjo geltonai mėlynus. Dusko Ivanovičiaus komandoje yra daug itin pavojingų žaidėjų, tarp kurių yra Marcusas Howardas, vienas daugiausiai žaidusių lygos žaidėjų šį sezoną, vidutiniškai pelnantis po 19,4 taško, ir Cody Milleris-McIntyre’as, vienas iš nedaugelio žaidėjų, pasiekusių rekordą. . Trigubas dublis Eurolygos istorijoje.

Pridėkite Chima Moneke, Matt Costello, Vanja Marinkovic ir Taras Sedekeris, o „Baskonia“ užima 5 vietą pagal taškus per rungtynes ​​(84,2). „Maccabi“ yra antroji kategorijoje su 87,7 taško varžybose, geltonai mėlyni – 36, o „Baskonia“ atkovojusius kamuolius atmuša po 35,2 kamuolio per rungtynes.

Krepšinis, einantis per lanką. (kreditas: „Yahoo Sports“)

„Baskonia“ meto 10,4 tritaškio iš už lanko iki 8,7 „Maccabi“, o tai turi būti priskirta Odedui Katasui ir jo gynybai per perimetrą, tačiau iš 2 taškų diapazono „Maccabi“ vidutiniškai per rungtynes ​​įmeta 23 taškus, o „Baskonia“ – 19,5.

Tačiau prieš susidurdama su „Baskonia“ Tel Avivo „Maccabi“ turėjo susitelkti į keletą vietinės lygos rungtynių, nes 91:82 įveikė „Hapoel Holo“ ir laimėjo 16-ąsias rungtynes ​​iš eilės Izraelio aukščiausioje lygoje.

„Purples“ žaidė apylygiai, tačiau ketvirtajame kėlinyje atėjus atakai, tiek Wade’as Baldwinas, tiek Lorenzo Brownas pelnė pagrindinius krepšius ir nuvedė „Blues“ į pergalę.

Pergalę pelnė Brownas ir Baldwinas po 14 taškų, Tamiras Blattas – 11, Joshas Nebo ir Romanas Sorkinas – po 10 taškų. Svečiams 20 taškų pelnė Justinas Smithas, o 17 taškų pralaimėjo Kevinas Hervey.

Per pirmąsias 10 minučių abiejų komandų žaidėjai atsidūrė taškų protokole, kai Jake’as Cohenas ir Joshas Nebo pelnė Tel Avivo „Maccabi“, o Justinas Smithas ir Kevinas Hervey tą patį padarė Holono „Hapoel“. Po pirmojo kėlinio šeimininkai Tel Avivas laimėjo kadrą rezultatu 27:24.

Hervey ir Yotamas Hanochi padėjo Amito Scherfo komandai išsiveržti į priekį antrajame kėlinyje, tačiau solidus Romano, Browno ir Antoniaus Clevelando žaidimas paskatino Katasho komandą į kėlinį pirmaujant 45:43.

Smithas įmušė svečių valiai, o Netanelis Arzti pridėjo trečiąjį kėlinį, bet Tamiras Blattas ir Rafi Menco atmušė ir išlaikė „Maccabi“ pranašumą 67:65 po 30 minučių.

Baldwino ir Browno duetas perėmė žaidimą ketvirtajame kėlinyje, pastarasis pataikė tritaškių porą, kai baigėsi laikas, kad užtikrintų pergalę.

„Radome būdą laimėti sunkias rungtynes ​​ir vaikinai nusipelno daug nuopelnų“, – sakė Katashas. „Esame kokybiška komanda, tačiau šiame žaidime radome energijos. Laimėjome savo puolimu ir šiuo metu esame labai įtempto laiko viduryje“.

Katashas taip pat negalėjo nepažvelgti į priekį nuo Holono rungtynių iki Eurolygos žaidimo.

„Visi supranta, kad „Baskonia“ žaidėjas Marcusas Howardas yra puikus įvarčių autorius, todėl turime sutelkti dėmesį į tai. Galbūt galime paimti kai kuriuos dalykus iš šio žaidimo, bet turime įsitikinti, kad esame protiškai. Didžiuojamės tuo, kaip žaidėme visą reguliarųjį sezoną, ir tą patį turime daryti dabar „Play In“. Gaila, kad negalime žaisti čia, Tel Avive.

MVP sako, kad „Maccabi“ daro pergalę

Apie pergalę kalbėjo ir žaidimo MVP Brownas.

„Tai buvo sunkus procesas, bet išlikti susikaupusiam, išlikti kartu ir daryti tai, ką padarė „Maccabi“, tai yra pergalė. Mūsų komandoje yra daug įvarčius pelniusių žaidėjų. Gerbėjų palaikymas buvo puikus, net jei jis buvo iš toli. Kalbant apie save, aš jaučiuosi sveika ir jaučiuosi savimi jau gerus tris mėnesius. Kalbant apie „Baskonia“, jei laikysimės galvos virš vandens, kovosime ir darysime tai, ką darėme didžiąją sezono dalį, darbą atliksime“.

Kitose vietinėse rungtynėse Jeruzalės „Hapoel“ įveikė „Hapoel Galil Elyon“ 80:71, nes didžiulis Levi Randolph ketvirtasis kėlinys padėjo raudoniesiems po 30 minučių susigrąžinti 66:61 deficitą ir iškovoti pergalę.

Jeruzalės žaidėjas Randolphas pelnė 18 taškų, JaCorey Williamsas – 13, o Speedy Smithas – 12 taškų. Roi Huberis įveikė Galilą Elyoną 18 taškų ir Jamesą Feldeiną su 11 taškų.

„Turime nusipelnyti „Hapoel Galil Elyon“, – sakė laikinasis Jeruzalės treneris Yonatanas Alonas. „Antroje pusėje padarėme keletą taktinių pakeitimų, kurie padėjo mums iškovoti pergalę. Kartu išbandėme du didelius vyrus, ko anksčiau nedarėme, bet šiame žaidime tai mums pasiteisino. Kalbant apie saugumo situaciją, žaidėjai žino, kad šį sezoną, kaip visada, yra gerose rankose“.